6

کشف ۱۲۹۰کیلوگرم موادمخدر و پیش‌ساز صنعتی در آذربایجان‌غربیایسنا/ آذربایجان غربی فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: امسال پس از 50 روز یک هزار و 290 کیلوگرم مواد مخدر و پیش سازهای صنعتی در استان کشف شد.

سردار رحیم جهانبخش 22 اردیبهشت ماه در دومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در سال جاری که در اتاق جلسات استانداری برگزار شد، به رشد 45 درصدی کشفیات مواد مخدر در استان در سال جاری اشاره کرد و افزود: 4 هزار و 145 مورد افراد در این مورد دستگیر شده اند 3824 معتاد بودند.

وی از تشکیل دو هزار و ۹۴۱ فقره پرونده قضایی در حوزه مواد مخدر در سال جاری خبر داد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به کشف 4 تن و 600 کیلوگرم مواد مخدر و بیش از 2 تن مواد شیمیایی مربوط به تولید مواد مخدر در سال گذشته گفت: بیش از 552 هزار عدد قرص روانگردان و مواد مخدر تازه کشف شده نیز در سال گذشته کشف شد.

جهانبخش با اشاره به عملکرد کلی کمیته مبارزه با مواد مخدر استان افزود: 8 تن و 687 کیلوگرم مواد مخدر در استان کشف و 7 هزار و 372 معتاد متجاهر جمع آوری و تحت درمان قرار گرفتند.

وی ادامه داد: در این راستا یک هزار و 230 میلیارد تومان دارایی شناسایی و معرفی شد.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از اجرای بیش از 2.37 طرح در مناطق آلوده به مواد مخدر در استان خبر داد و گفت: 219 محل و محله آلوده در استان پاکسازی پاکسازی و 232 نقطه پلمب شده است.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا