13

صهیونیست ها با ناسزا از نتانیاهو و بن گویر استقبال کردند


به گزارش گروه یهود خبرگزاری تسنیمرسانه های عبری گزارش دادند که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و ایتمار بن گوئر وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی که روز دوشنبه در یک مراسم نظامی شرکت کرده بودند، از سوی حضار مورد انتقاد قرار گرفتند.

.

روزنامه هاآرتص در این زمینه نوشت: تعداد زیادی از اسرائیلی هایی که در مراسم یادبود سربازان کشته شده اسرائیلی در سال 1948 شرکت کرده بودند، به محض حضور ایتامار بن گوئر وزیر امنیت داخلی و شروع سخنرانی بنیامین نتانیاهو به عنوان نشانه، علیه وی شعار سر دادند. آنها به نشانه اعتراض محل را ترک کردند.

در این مراسم که در قبرستان نظامی قدس غربی برگزار شد، حاضران علیه بن گره شعار دادند و زمانی که نتانیاهو اعلام کرد تاوان سنگینی از دشمن خواهیم گرفت، حاضران به او بی توجهی کردند و مراسم را ترک کردند.

شرکت کنندگان همچنین به محض ورود بن گر، شعار “جنایتکار، برو و ببند” سر دادند، در حالی که حامیان او شعار دهندگان را چپ های خیانتکار خطاب کردند و به معترضان فریاد زدند.

این تنش به همین جا ختم نشد و در ابتدای سخنرانی بن گر، برخی از حامیان وی با خانواده اسرا و نظامیان صهیونیست کشته شده در غزه درگیر شدند.

روزنامه معاریو نیز در این زمینه گزارش داد محافظان و نیروهای امنیتی بن گوئر با تجمع در مقابل وی به دلیل این درگیری بین وی و حاضران مانع ایجاد کردند.

در همین راستا رسانه های عبری گزارش دادند که دامنه اعتراضات با ورود بتسلیل اسموتریچ وزیر دارایی (رژیم صهیونیستی) ادامه یافت.

سایت خبری رادیو و تلویزیون صهیونیستی خان نیز به نقل از اسموتیچ با اشاره به حملات 7 اکتبر حماس گفت: همه ما شکست خورده ایم و مسئولیت هر اتفاقی را که اتفاق افتاده و خواهد افتاد بر عهده می گیرم.

لازم به ذکر است که جامعه صهیونیستی ایتمار بن گوئر و بتزالل اسموتریچ را از عوامل اصلی ادامه جنگ و افزایش تلفات ارتش اسرائیل در نوار غزه معرفی می کند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا