15

داستان عجیب عروسی که مرد از آب درآمد – تابناک


ماجرای عجیب عروسی که مرد مرد

به گزارش «تابناک»، اوایل هفته جاری رسانه های اندونزی از مردی 26 ساله خبر دادند که پس از 12 روز متوجه شد زنی که با او ازدواج کرده مرد است. این اندونزیایی پس از پی بردن به این واقعیت بلافاصله با پلیس تماس گرفت.

این مرد خیانتکار از طریق اینترنت با عروس آینده خود آشنا شد و پس از چند روز صحبت تصمیم به ملاقات حضوری گرفتند و پس از آن ملاقات مرد عاشق همسر آینده خود شد.

مرد اندونزیایی می‌گوید: «وقتی به گذشته نگاه می‌کنم، متوجه ویژگی‌های عجیب دختری می‌شوم که ملاقات کردم. اما در آن زمان من او را خیلی دوست داشتم.

این به اصطلاح عروس همیشه با حجاب کامل در قرارها ظاهر می شد و خود را خجالتی نشان می داد. در نهایت مرد اندونزیایی از عروس خانم خواستگاری می کند و او به بهانه اینکه فامیل ندارد بدون هیچ مراسم خاصی با او ازدواج می کند. سپس عروس فریب خورده به بهانه های مختلف سعی می کند خیلی کم با خانواده مرد ارتباط برقرار کند.

پس از چند روز که خانواده مرد به رفتار عروس خود مشکوک شدند، تحقیقات از او را آغاز کردند و متوجه شدند که عروس زن نیست، بلکه مردی با لباس زنانه است و او و خانواده اش قصد اخاذی از یک زن را داشته اند. داماد با این ترفند

این مرد اکنون در بازداشت پلیس است و به احتمال زیاد به 4 سال زندان محکوم خواهد شد.

منبع: خبرآنلاین

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا