15

اتمام فصل برای ستاره ضعیف پرسپولیس در استخر! – تابناک


فصل کم رنگ ستاره پرسپولیس با مصدومیت عجیبی به پایان رسید

با انتشار عکسی تکان دهنده از سعید صادقی بازیکن پرسپولیس در حالی که پایش گچ گرفته شده است، مشخص شد این بازیکن به جمع مصدومان اضافه شده است.

به گزارش تابناک ورزشی؛ سعید صادقی که به دلیل تعلیق تمرینات پرسپولیس در حال استراحت است، در یک تصادف عجیب در تعطیلات از ناحیه مچ پا آسیب دید و پایش را گچ گرفت!

به نظر می رسد این بازیکن خود را در استخر مصدوم کرده و امروز MRI ​​و تصاویر پای خود را در اختیار پزشکان پرسپولیس قرار می دهد تا تصمیم درمانی این بازیکن توسط پزشکان پرسپولیس گرفته شود.

با توجه به گستردگی مصدومیت صادقی، احتمال شکستگی مچ پای این بازیکن و به احتمال زیاد فصل را از دست بدهد و نتواند در سه بازی تعیین کننده و سرنوشت ساز بعدی قرمزها را همراهی کند، وجود دارد.

در همین رابطه یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس ضمن تایید مشکل این بازیکن پرسپولیس گفت: متاسفانه سعید صادقی در تعطیلات از ناحیه مچ پا دچار مشکل شد و بلافاصله در محل درمان شد. او به تازگی از محل مصدومیتش عکس گرفته است و همه منتظر پاسخ آن عکس هستیم تا میزان و شدت مصدومیت صادقی مشخص شود.

آنچه مسلم است سعید آمادگی حضور در ترکیب برای بازی آینده با پرسپولیس را ندارد و اگر میزان مصدومیت او جدی باشد می توان گفت فصلش تمام شده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا